Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka inwestycyjna

Twardosławice, łódzkie

  • 700 000 zł
  • 6 600 m²
  • 106,06 zł/m²

Zdjęcie

Bartosz Glaza

Skontaktuj się

Działka inwestycyjna

Twardosławice, łódzkie

zaktualizowane:
15 maja 2026

700 000 zł

6 600 m²

106,06 zł/m²

Działka inwestycyjna

Zaktualizowane: 15 maja 2026

700 000 zł 6 600 m² 106,06 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 700 000 zł (106,06 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: inwestycyjna, 6 600 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 150m; szerokość: 38m; teren płaski, zabudowana
  •   dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do sprzedaży działka z potencjałem inwestycyjnym, położona w miejscowości Twardosławice, gmina Grabica.
Teren położony praktycznie na granicy Piotrkowa Trybunalskiego i Twardosławic.

Działka w kształcie prostokąta, o powierzchni 6600 m2.
Działka szeroka na ok 38 metrów głęboka na ok. 174 metrów.

Nr działki: 73/1.
Klasyfikacja gruntów: RV,Br/RV,RVI,LsV.

Sąsiedztwo zabudowy głównie usługowej. Dojazd drogą asfaltową. (...)

Agent

Bartosz Glaza

505 013...

505 013 452

505 013 452

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

505 013...

505 013 452

505 013 452

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy